תחילת התוכן

אנו שמחים על התעניינותך בשירותי WDD – פיתוח אתרים ועיצוב גרפי.
אצלנו תוכל/י לקבל שירות מקצועי ומסור המשלב ליווי צמוד, ייעוץ טכני והדרכה אישית.
בדומה לעסקים אחרים, גם אצלינו ישנו תקנון אשר מהווה פירוט השרותים המוצעים וההסכמים הנלווים להם.

תנאי שימוש

יש לקרוא את התנאים המפורטים בתקנון לפני שימוש באתר. שימושך באתר ו/או ביצוע הזמנה ו/או רישום בו כפופים לתנאי התקנון ומהווים הסכמה ללא סייגים לכל תנאיו. אם אינך מסכים לתנאי מתנאי התקנון, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.

אתר WDD

הספק לא יהיה אחראי לכל נזק באופן ישיר או בעקיפין עקב גישה לאתר והשימוש בו, או עקב מניעה כלשהי מהגישה או השימוש באתר.
השימוש באתר נעשה על אחריות הלקוח בלבד. מובהר כי אין הספק אחראי לכל מידע אשר יועלה לאתר על ידי משתמשים חיצוניים (לדוגמה: תוכן התגובות באתר).
הספק אינו אחראי לכל נזק, לרבות בשל “וירוסים” ו/או תקלות ו/או יישומי תוכנה למיניהם לציוד המחשב של המשתמש, או לכל רכוש אחר של המשתמש שיגרמו לו בשל גישה, גלישה או שימוש כלשהו באתר.

הלקוח מצהיר ומתחייב שהינו כשיר ומוסמך להתקשר בהסכם זה וכן כי גילו הינו 18 לכל הפחות.
אם הלקוח אינו מסכים לאמור לעיל, הוא אינו מורשה להשתמש בשירותים המוצעים באתר זה.

מפרט טכני של השרותים המוצעים באתר

אתר הבנוי על מערכת וורדפרס

 1. פיתוח האתר – בניית האתר תתבצע על פלטפורמת וורדפרס (WordPress) – הינה מערכת לבניית אתרים בקוד פתוח המובילה והפופולרית בעולם.
 2. ממשק ניהול – באתר ישנו ממשק ניהול של המערכת וורדפרס, באמצעותו ניתן להוסיף/לערוך עמודים/פוסטים באתר, לנהל בסיסי נתונים שונים כגון לידים, משתמשים רשומים, תגובות. יסוכם עם הלקוח באיזה אפשרויות ממשק הוא יבחר לעבוד.
 3. ממשק חזיתי
  1. הספק יבצע הגדרות הכוללות בין היתר: בניית תפריט, הדר ופוטר, דף אודות וצור קשר. סעיף זה אינו כולל אתרים מסוג “כרטיס ביקור דיגיטלי” ומסוג "דף נחיתה".
  2. במידת הצורך יותקנו או יפתחו רכיבים נוספים באתר לפי דרישת הלקוח בהתאם לחבילה הנבחרת ולסיכום שבין הלקוח לבין הספק.
  3. במקרה של אתר מסוג “איקומרס” יתווספו גם קטגוריות מוצר, תתי קטגוריות מוצר, עמוד ארכיון, עמוד מוצר יחיד, עמוד חשבון משתמש, עמוד עגלת קניות, עמוד תשלום, עמוד תודה, עמוד תקנון ועמודים נוספים שיפורטו בהצעת המחיר.
  4.  עיצוב – יתבצע ע"י הספק באמצעות באחד או בשילוב של האפשרויות הבאות ובהתאם לדרישות:
   1. אלמנטור פרו (Elementor Pro) – תוסף ליצירת אלמנטים ועיצובם על גבי מערכת וורדפרס. יתרונות של תוסף זה הן גמישות רבה בשינוי ועיצוב של האלמנטים באתר.
   2. תבנית – תבנית עיצוב מוכנה באופן שלם או חלקי, ערוכה לפי הצורך באתר.
   3. קוד – HTML, CSS, JavaScript, PHP.
  5. רספונסיביות – כל סוגי האתרים המוצעים מפותחים באופן רספונסיבי, כלומר מותאמים לסוגי מסכים שונים, כגון: מסך מחשב נייח, נייד, טבלט וסמארטפון.
 4. אבטחה – במידה והלקוח יבחר להשתמש בשירותי הספק לאחסון האתר יוגש האתר ללקוח כשהוא מאובטח באמצעות תעודת SSL סטנדרטית מחברת let’s encrypt או כל חברה אחרת רלוונטית שבעתיד יבחר הספק על דעת עצמו.
 5. דומיין (domain) – “שם מתחם” מתייחס ללקוח שעדיין אין ברשותו שם מתחם לאתר. במידה והלקוח יהיה מעוניין בשם מתחם משלו בחבילות המיועדות לכך בהתאם לפירוט בעמוד המוצר יסייע הספק ללקוח ברכישתו והפנייתו אל השרת.
 6. אחסון האתר – במידה והלקוח יבחר להשתמש בשירותי הספק עבור אחסון האתר, יתארח האתר בשרת אחסון ייעודי תחת חשבון הספק ותתווסף עלות חודשית עבור אחסון האתר שתשולם באמצעות הוראת קבע בכרטיס אשראי אלא אם הלקוח יבחר לאחסן את האתר בשרת חיצוני ע”פ בחירתו.
  במידה והלקוח יבחר לאחסן את האתר בשרת חיצוני ע”פ בחירתו, מתחייב הספק לסייע ללקוח עד להעמדתו של האתר בתפקוד מלא בשרת.
  יובהר כי לא תהיה לספק שום אחריות על וירוסים, פריצות ו/או כל תקלה אחרת הקשורה באופן ישיר לאחסון בשרת שאותו לא מנהל הספק – ולא תהיה ללקוח שום דרישה ו/או טענה ו/או תביעה כלפי הספק בנושא זה.
 7. נגישות
  1. נגישות מלאה ברמת AA לפי התקן הישראלי – במידה והלקוח יהיה מעוניין בהנגשה זו, מתחייב הספק לענות לדרישות נותן השירות, לעמוד מולו ולסייע לו עד כמה שניתן עד להנגשתו של האתר באופן מלא.
  2. תוסף נגישות – תוסף הנגישות מותקן באתר לפי בחירת הלקוח, אחריות מלאה להנגשת האתר חלה על הלקוח בלבד.
  3. הצהרת נגישות – הספק יסייע בכתיבת הצהרת נגישות ולפרסמה באתר, אך לצורך זה על מזמין השרות יש לספק לספק את פרטי העסק הרלוונטיים לנגישות הקיימת באופן פיזי או מרוחק.
  4. לא תהיה ללקוח כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי הספק בשום עניין הקשור בנושא הנגישות.
 8. מערכות אנליטיקה – במידה ותהיה דרישה לכךמהלקוח, יסייע הספק ללקוח בהטמעת קודים של גוגל אנליטיקס ופייסבוק פיקסל לצורכי ניתור, בקרה ומעקב אחר פעולות המתבצעות באתר.
 9. תקנון אתר
  1. הלקוח ימציא את ה”תקנון” (להלן: “תקנון האתר”) ו/או את תנאי השימוש באתר (להלן: “תנאי השימוש”) בכדי שאלו ישולבו על ידי הספק בעמודים הרלוונטיים שבאתר.
  2. האחריות לכתיבת תוכן וסעיפי התקנון תחול על הלקוח בלבד ולא תהיה לו כל טענה ו/או דרישה כלפי הספק בנושא זה, לכן על הלקוח מומלץ להתייעץ בנושא זה עם עו"ד המתמחה בנושא זה.
  3. הספק מתחייב להטמיע את התקנון ו/או את תנאי השימוש בעמודים הייעודיים והרלוונטיים לכך באתר.
 10. מחיר
  1. המוסכם הינו על פיתוח אתר וורדפרס (WordPress) בהתאם למפרט הטכני ובהתאם לפירוט המופיע בעמוד המוצר.
  2. שם מתחם – יתבצע תשלום שנתי/דו שנתי בהתאם לבחירת הלקוח.
   1. המחיר כולל סיוע על ידי הספק ברכישת שם מתחם (domain) עבור הלקוח לאתרים הזקוקים לשם מתחם.
   2. התשלום עבור שם המתחם (domain) מועבר לחברה חיצונית שאינה קשורה אל הספק באופן ישיר ו/או עקיף בשום צורה.
  3. כתיבת תוכן – המחיר אינו כולל כתיבת תוכן אלא אם צוין אחרת.
   1. כל התכנים יסופקו על ידי הלקוח למעט “תמונות/סרטוני אווירה” ואייקונים שאותם יוכל לספק הספק אם וכאשר יידרש לכך.
   2. דרישות נוספות – כל דרישה נוספת מעבר לכתוב בהסכם זה או מעבר לכתוב בפירוט המופיע בעמוד המוצר תתומחר בעלות שעתית נוספת בסכום של 200 ש”ח לשעת עבודה, אלא אם סוכם אחרת מראש.
 11. הגשת סקיצה ראשונית ללקוח – סקיצה ראשונית של דף הבית תוגש ללקוח כשתהיה מוכנה בהתאם לסוג החבילה שאותה בחר הלקוח ובהתאם לימי העסקים הכתובים המופיעים בעמוד המוצר או בהסכם עם הלקוח (הגדול מבינהם).
 12. מועד מסירת האתר ללקוח – האתר יימסר ללקוח ע”פ ימי העסקים הכתובים בכל מוצר/חבילה בעמוד המוצר או כפי שסוכם בכתב עם הלקוח (הגדול מבינהם).
  1. הספק מתחייב לעשות את כל המאמצים האפשריים על מנת למסור ללקוח את האתר כמה שיותר מהר.
  2. הלקוח מודע לכך שבמידה והוא יתמהמה בהגשת התכנים ופרטים נוספים הקשורים באופן ישיר לבניית האתר, תיתכן סטייה ו/או עיכוב בימי העסקים שצוינו בעמוד המוצר ולא תהיה ללקוח שום דרישה ו/או טענה ו/או תביעה כלפי הספק בנושא זה.
 13. ביטול עסקה – במידה והלקוח יבחר לבטל את העסקה עד 14 ימי עסקים מיום ביצוע העסקה הוא יזוכה בהתאם לסעיפים הבאים:
  1. במידה והלקוח יתחרט ויודיע בכתב או בע”פ שהוא מעוניין לבטל את העסקה לאחר שהספק כבר החל בעבודתו ו/או רכש שירותים נלווים עבור הלקוח לצורך תהליך בניית האתר ו/או מתן שירות כזה או אחר מחברות חיצוניות, יזוכה הלקוח באופן חלקי לאחר קיזוז שעות העבודה שהוקצבו לתהליך בניית האתר ויושמו בפועל ו/או שולמו לחברות חיצוניות עבור שירותים נלווים.
  2. במידה והלקוח יתחרט ויודיע בכתב או בע”פ שהוא מעוניין לבטל את העסקה לאחר שהספק טרם החל בעבודתו וטרם רכש שירותים נלווים עבור הלקוח לצורך תהליך בניית האתר ו/או מתן שירות כזה או אחר מחברות חיצוניות, יזוכה הלקוח באופן מלא למעט דמי ביטול עסקה כחוק העומדים על 5% מגובה העסקה או 100 ש”ח, לפי הנמוך מביניהם.
  3. בכל סיבה – תהיה אשר תהיה במידה והספק יבחר לבטל את העסקה עם הלקוח מיוזמתו ויודיע על כך ללקוח בכתב או בע”פ, יזוכה הלקוח באופן מלא גם אם הספק כבר החל את עבודתו על האתר ולא תהיה ללקוח שום דרישה ו/או טענה ו/או תביעה כלפי הספק בנושא זה.
 14. שורת קרדיט – לספק שמורה הזכות להוסיף שורת קרדיט קטנה בתחתית האתר המקשרת לאתר הבית של WDD אלא אם סוכם אחרת.
  1. גם אם קיימת אצל הלקוח היכולת להסיר את שורת הקרדיט הספק אוסר על כך מפורשות.
  2. לקוח המתעקש להסיר את שורת הקרדיט שבתחתית האתר יאלץ לשלם תשלום נוסף שיקבע על ידי הספק עבור זכות זו.
 15. זכויות יוצרים (קניין רוחני) – הלקוח מצהיר שכל החומרים שהוא מעביר לספק שייכים לו באופן חוקי ומורשים לשימוש באתר.
  1. הספק מתחייב לעשות שימוש באתר אך ורק בחומרים מקוריים או עם רישיון.
  2. במידה והלקוח יעביר לספק חומרים לשימוש באתר שאינם שייכים לו כחוק ו/או שאין עליהם רישיון שימוש חוקי, יחשב הדבר כהפרת זכויות קניין רוחני והלקוח יישא באחריות מלאה להפרת זכויות יוצרים אם וכאשר יצוצו כאלו ולא תהיה ללקוח כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי הספק בשום עניין הקשור בנושא זה.
 16. מסירת האתר

  1. האתר יימסר ללקוח במלואו עם פרטי התחברות מנהל (שם משתמש וסיסמה) כשיהיה מוכן ואך ורק לאחר פירעון מלא של התשלום.
  2. במידה והלקוח טרם שילם את מלוא הסכום הנדרש על האתר לא יקבל הלקוח את פרטי ההתחברות: שם משתמש וסיסמה ולא תהיה ללקוח שום דרישה ו/או טענה ו/או תביעה כלפי הספק בנושא זה.
  3. אתרים מסוימים כגון אתרים מסוג: “כרטיס ביקור דיגיטלי” ו "דף נחיתה" לא נמסרים ללקוח והם נמצאים בניהולו הבלעדי של הספק.
 17. הערות נוספות

  1. טעינת האתר – WDD (להלן: הספק) אינה נושאת באופן ישיר ו/או עקיף באחריות לבעיות בטעינת האתר הקשורות בשרת האחסון ו/או בפעולות שהתבצעו באתר על ידי הלקוח לאחר תום תקופת האחריות אלא אם הלקוח רוכש שירותי תחזוקה חודשיים ושירותי אחסון.
  2. התקנה/עדכון תוספים ו/או עדכון של מערכת ההפעלה – אתר הוא תוכנת מחשב לכל דבר ועניין עם מערכות רבות מסביב.
   WDD אינה נושאת באחריות אם מסיבה כלשהי הלקוח יבחר לעדכן את אחד התוספים שבאתר ו/או את כל התוספים, את מערכת ההפעלה של האתר ו/או שיסיר/יתקין תוספים על דעת עצמו ו/או ממקורות מפוקפקים/בלתי חוקיים ומסיבה זו יגרם כשל באתר והוא יפסיק לתפקד באופן חלקי או מלא.
  3. במקרה שכזה יסייע הספק בשחזור האתר לתאריך בו הלקוח יטען שהאתר עבד בצורה תקינה ולא תהיה ללקוח שום דרישה ו/או טענה ו/או תביעה כלפי הספק בנושא זה.
  4. הלקוח מודע לכך שמידע רגיש עשוי להימחק כתוצאה משחזור האתר ולא תהיה ללקוח שום דרישה ו/או טענה ו/או תביעה כלפי הספק בנושא זה.
 18. העלאת תמונות וסרטוני וידאו – הלקוח מודע לכך שהעלאת תמונות וסרטוני וידאו לאתר באופן עצמאי ללא דחיסה והתאמת רזולוציה (גודל פיקסלים נכון) עלולה לפגוע בביצועי האתר.

עיצוב גרפי

 1. TD
  1. TD
  2. TD
 2. TD